Nápojový lístok
Čapované pivo
Fľaškové pivo
Vína
Liehoviny
Sezónne nápoje
Limonády
Nealko
Káva & Čaj
 
PIVO ČAPOVANÉ

BUDWEISER BUDVAR 12°

Typ piva: Svetlý ležiak
Obsah alkoholu: 5 %
Stupňovitosť: 11,9° - 12°


Táto „česká klasika“ má jemnú chmeľovú arómu. Chuť je sladová, korenistá s náznakom sladkosti.

0,3l     1,40€

0,5l     1,90€

BUDWEISER BUDVAR 10°

Typ piva: Svetlé výčapné

Obsah alkoholu: 4 %

Stupňovitosť: 10°

Aróma a chuť sú jemnejšie. Nižší obsah alkoholu je docielený kratším kvasným procesom.

0,3l     1,20€

0,5l     1,70€

BUDWEISER BUDVAR DARK

Typ piva: Tmavý ležiak
Obsah alkoholu: 4,7 % Stupňovitosť: 12°

Pivo charakterizuje výrazne tmavá farba a delikátna vôňa praženého sladu. Chuť je ľahko kávová, jemne karamelová bez dominancie sladkosti.
 

0,3l     1,40€

0,5l     1,90€

PILSNER URQUELL

Typ piva: Svetlý ležiak
Obsah alkoholu: 4,4 %
Stupňovitosť: 12°

 

Nezameniteľná horká chmeľová chuť vyvážená sladkým karamelovým tónom. Pivo je nielen typovým, ale i historickým vzorom „pív plzeňského typu“.

ZLATÝ BAŽANT 12°

 

Typ piva: Svetlý ležiak
Obsah alkoholu: 5 %
Stupňovitosť: 12°

Najpredávanejšie slovenské pivo charakterizuje jemná chmeľová aróma. Horkosť piva je stredne silná.

0,3l     1,60€

0,5l     2,10€

0,3l     1,50€

0,5l     2,00€

CHOTĚBOŘ PRÉMIUM

 

Typ piva: Svetlý ležiak

Obsah alkoholu: 4,9 %
Stupňovitosť: 12°

Pivo je obdarené príjemnou vôňou, vyrovnanou chuťou chmeľu a sladu s krátkym osviežujúcim nahorklým dozvukom.

 

0,3l     1,50€

0,5l     2,00€

MATUŠKA APOLLO GALAXY

Typ piva: Pale Ale
Obsah alkoholu: 5,5 % Stupňovitosť: 13°

Výnimočné pivo plné citrusov, tropického ovocia a bylín, príjemne sladové, vyrobené v rodinnom remeselnom českom minipivovare.
 

0,3l     2,20€

0,5l     3,00€

ERDINGER WEIßBIER

Typ piva: Svetlé kvasinkové
Obsah alkoholu: 5,3 %
Stupňovitosť: 12,4°

Nemecké pšeničné pivo špičkovej kvality. Má nezameniteľnú chuť po ovocí. Jemne perlivé a osviežujúce.

0,3l     1,80€

0,5l     2,50€

KASTEEL ROUGE

 

Typ piva: Ovocné pivo
Obsah alkoholu: 8 %
Stupňovitosť: 20°

 

Silné vrchne kvasené pivo zrejúce s čerešňami a čerešňovou šťavou, s unikátnou tmavočervenou farbou. Základom je silné pivo Kasteel Donker (24°, alk. 11 %), ktoré dozrieva minimálne 6 mesiacov s čerešňami.

ŠPECIÁL TÝŽDŇA

Každý týždeň iné výnimočné pivo nielen pre skutočných milovníkov zlatého moku, ale aj tých, čo sa neboja skúsiť niečo iné. Informácie u obsluhy.

0,33l   3,00€

0,33l   2,00€

PIVO FĽAŠKOVÉ
 

ABBAYE DES ROCS BRUNE

Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 9 %
Stupňovitosť: 18,9°

Dvakrát kvasené tmavé pivo, ku ktorého produkcii sa používa až sedem druhov sladu a arómu dotvárajú belgické, nemecké a české odrody chmeľu. Je to bohaté, sladové pivo s komplexným, ale jemným charakterom červeného vína, sladkou ovocnou arómou a ostrou chuťou na podnebí, ktorá nesie stopy spáleného dreva, tmavého ovocia a horkého chmeľu.

BARBAR

Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8 %
Stupňovitosť: 18°

Pivo zrodené z dedičstva rodinného pivovaru poteší svojou sladovou a jemnou medovou chuťou. Varí sa z vody z artézskeho prameňa pri pivovare v Quenaste, malej dedinke nachádzajúcej sa južne od Bruselu. Barbar je pripravovaný z harmonickej zmesi jačmenného sladu, chmeľu a malého podielu medu (2,5 %). Tradičná metóda varenia piva, spolu s unikátnou kultúrou kvasiniek a sekundárnou fermentáciou vo fľaši, dávajú pivu Barbar autentickú chuť špeciálneho svetlého ale-u.

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

BARBAR BOK

Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8 %
Stupňovitosť: 18°

Belgický ale v štýle bock-u s prídavkom medu (2,5 %). Pivo je pôvodne obdobou piva Barbar v zimnom šate – určené najmä na zimnú spotrebu s použitím silne tmavého, praženého sladu.

BLANCHE DES HONNELLES

Typ piva: Witbier (Belgické pšeničné)
Obsah alkoholu: 6 %
Stupňovitosť: 16°

Pšeničné pivo s vyšším obsahom alkoholu radené medzi tzv. „double wit“. Má jantárovú farbu, ktorá sa odlišuje od iných pšeničných pív, ako aj vyšší obsah alkoholu. Vyrába sa z troch druhov zŕn: jačmeňa, pšenice a ovsa. Chuť je stimulujúca a zanecháva podmanivý, avšak stále osviežujúci nálny dojem. Číru suchú ostrosť strieda korenisté pozadie bez kyselkavých chutí. Skutočne pšeničné pivo s osobitým charakterom.

BRIGAND

Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 9 %
Stupňovitosť: 18,9°

Silné svetlé pivo s plnou a jemne horkou chuťou. Chuť je príjemne vyvážená a priama s výraznejším alkoholom, z arómy vystupujú citrusy, slad a korenie. Pivo sa varí v známom pivovare van Honsebrouck v Ingelmunsteri a dozrieva v pivniciach kaštieľa, ktorý pivovar kúpil. Pivovar začal písať svoju históriu v roku 1900 a svoju slávu získava najmä od roku 1953 vďaka inováciám Luc Van Honsebroucka.

CORSENDONK AGNUS

Typ piva: Abbey tripel
Obsah alkoholu: 7,5 %
Stupňovitosť: 15,4°

Pivo s bohatou penou a vyváženou chuťou. Corsendonk Agnus Tripel je vyrábaný zo svetlého sladu, z ktorého pochádza zlatá farba. Dozrieva vo ašiach, kde mu sekundárna fermentácia dodáva nasýtenosť, bohatú penu, chuť po bylinkách a chmeľové doznievanie.

CORSENDONK PATER
Typ piva: Abbey dubbel
Obsah alkoholu: 6,5 %
Stupňovitosť: 14,6°


Ľahko dymová aróma doplnená chuťou ovocia a orieškov. Corsendonk Pater Dubbel je vyrobené

z praženého sladu, z ktorého pochádza sýta tmavá červeno-hnedá farba. Je to aromatické, tmavé, vrchne kvasené pivo dozrievajúce vo ašiach, v ktorých sekundárna fermentácia dodáva pivu nasýtenosť a bohatú penu.

DELIRIUM TREMENS
Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8,5 %
Stupňovitosť: 16,1°


Delirium je svetlé pivo zlatej farby s výrazne pikantným charakterom, pretože sa pri výrobe používa zmes troch rôznych druhov kvasiniek a veľké množstvo chmeľu. Zakončenie je charakterizované intenzívnou suchou chmeľovou horkosťou.

DUVEL

Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8,5 %
Stupňovitosť: 16,9°

„Diabolské pivo!“ – poznamenal niekto v pivovare pri prvej várke. Odtiaľ pochádza ámsky názov Duvel (diabol). Pivo je chmelené žateckým a štajerským chmeľom, ktoré mu dodáva silnú arómu. Je extrémne voňavé, aróma pripomína pomarančovú kôru, hruškovú brandy, zelené jablká a lahodnú, kôstkovú horkosť. Celá výroba, od várky cez kvasenie a zrenie, trvá viac ako tri mesiace. Aj napriek vyššiemu obsahu alkoholu je osviežujúce a ľahko pitelné.

GRIMBERGEN BLOND

Typ piva: Belgický Ale

Obsah alkoholu: 6,7 %

Stupňovitosť: 14,7°

Ľahké, svetlé a na podnebí kvasnicovo hebké pivo. Pripomína trapistické pivá s penivou čapicou, ktorá pomaly opadá. Má ľahko chmeľovú arómu, ktorá je v chuti menej výrazná. Je jemne sladké, nie však nadmieru, so silnou stopou vanilky v chuťovom dozvuku. Je veľmi dobre pitelné, komplexné a príjemné belgické ale, ktoré stojí za ochutnanie.

GULDEN DRAAK
Typ piva: Abt / Quadrupel
Obsah alkoholu: 10,5 %
Stupňovitosť: 22°

"Zlatý drak" má silnú bylinkovo-chmeľovú arómu, sýtu tmavú farbu, prevládajúcu chuť praženého sladu s karamelovým a čokoládovým charakterom. Starnutím sa chuť vylepšuje a vrchol dosahuje po dvoch rokoch dozrievania vo fľaši.

CHIMAY ROUGE/BRUIN
Typ piva: Abbey dubbel, trappist
Obsah alkoholu: 7 %
Stupňovitosť: 15,5°

Pivo varené pod dohľadom trapistických mníchov s medenou farbou a ľahkou ovocnou arómou s nádychom marhule a čiernych ríbezlí. V chuti sú ovocné stopy, ktoré vyvažuje príjemná horkosť a suché korenisté zakončenie.

CHIMAY TRIPLE/BLANCHE
Typ piva: Abbey tripel, trappist
Obsah alkoholu: 8 %
Stupňovitosť: 16,9°

Jemne hmlisté pivo z trapistického kláštorného pivovaru typické zlato-oranžovou farbou s arómou čerstvého chmeľu a kvasiniek. Chuť piva, ktorá sa rozvíja v ústach, pochádza z vône chmeľu. Okrem jeho typickej vône má ovocné stopy muškátu a hrozienok, ktoré dávajú tomuto pivu atraktívnu arómu. Tú dopĺňa dotyk horkosti bez kyselkavých tónov, ktorá sa rozplýva na jazyku najmä v doznievaní.

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

KAPITTEL TRIPEL ABT
Typ piva: Abbey tripel
Obsah alkoholu: 10 %
Stupňovitosť: 18°

Svetlý tripel často zaraďovaný aj do skupiny silných a obyčajne tmavých Abt/Quadrupel. Pivo jantárovej farby má sýtu a komplexnú chuť s vyvážením ľahkej horkosti, alkoholu a jemne sladšej chuti so stopami ovocia.

KASTEEL DONKER/BRUIN
Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 11 %
Stupňovitosť: 24,1°

Extravagantné, tmavé a silné pivo plné sladovej chuti spadajúce pod druh tzv. „jačmenných vín“. Kasteel Bier je tiež známe pod francúzskym názvom Bière du Château. Chateau je vodný zámok v západo ámskom Ingelmunsteri, pochádzajúci z roku 1736. V jeho pivniciach po dobu 6-12 týždňov pivo dokvasieva, neskôr zreje v samotných fľašiach. Toto veľmi silné pivo vyvoláva po napití predstavu hromady sladu, v ďalšej fáze má chuť suchého ovocia a portského a pri doznievaní je intenzívne suché. Vyrába sa zo zmesi troch sladov, tmavého karamelizovaného cukru a chmelí sa odrodou Kent Goldings.

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

LEFFE VIEILLE CUVEE
Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8,2 %
Stupňovitosť: 18,5°

Najmenej dostupné pivo z „rodinky“ Leffe, dokonca aj v Belgicku. Po naliatí dosahuje trvalú, hoci nízku penu s opojnou karamelovou arómou. Má zastaranú, sladovú chuť s doznievaním po čiernych ríbezliach a karameli, jemná nasládlosť je vyvážená horkosťou. Štruktúra je trochu ostrá, korenistá, čo však pridáva na ďalšej harmónii tohoto nezvyčajného piva. Farba je medená až hnedá, chuť krémová.

0,33l   3,40€

PAUWEL KWAK
Typ piva: Belgický silný Ale
Obsah alkoholu: 8,4 %
Stupňovitosť: 19,9°

Pauwel (Pavol) bol legendárny krčmár, ktorý sa preslávil svojím silným pivom s dlhou trvanlivosťou. Dnešné pivo uvedeného mena je varené z troch druhov sladu a malého podielu cukru. Chuť a vôňa je sladová s náznakom nugátu, doznievanie je ovocné, pripomínajúce brandy s hrejivým pocitom.

ROCHEFORT TRAPPISTES 8

Typ piva: Belgický silný Ale, trappist
Obsah alkoholu: 9,2 %
Stupňovitosť: 20°

Sladkasté pivo s prevažujúcou príchuťou tmavého ovocia, najmä hrozienok. Pred stáčaním do  iaš sa do piva pridáva cukor, ktorý podporuje sekundárne kvasenie, pričom každá várka zreje desať týždňov. Plného prekvasenia dosahuje po šiestich mesiacoch a ďalších 12 mesiacov ešte dochádza k ich vylepšovaniu. Mnísi varia tri pivá podľa rovnakej receptúry, líšia sa len obsahom alkoholu. Zo šiestich belgických trapistických kláštorov, ktoré varia pivo komerčne, je Abbaye de Notre Dame de Saint-Rémy na okraji Rochefortu najviac tradičný a tajomný a okrem mníchov málokto z vonkajšieho sveta vie, kto pivo vyrába. Pivá sú zväčša osobité, majú tmavú farbu, bohatú sladovú chuť s prídavkami veľmi utajovanej zmesi korenia.

TRIPEL KARMELIET
Typ piva: Abbey tripel
Obsah alkoholu: 8,4 %
Stupňovitosť: 20°

Jeden z belgických kláštorov blízko Dendermonde údajne varil pivo z troch druhov zŕn, čo inšpirovalo pivovar Bosteels k uvedeniu podobne pripravovaného svetlého piva na trh v roku 1996. Jačmeň, ovos a pšenica sa varia v surovom aj zosladovanom stave a pivo je silne korenené, čo vytvára zaujímavú komplexnú chuť. Zo pšenice pochádza ľahké telo a príchuť po sladkom citróne, od ovsa smotanová pena a zo všetkých ingrediencií dohromady korenené a suché zakončenie.

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

0,33l   3,40€

WESTMALLE DUBBEL
Typ piva: Abbey dubbel, trappist
Obsah alkoholu: 7 %
Stupňovitosť: 15,75°

Trapistické kláštorné pivo so zahmlenou, sýtou, tmavou farbou s nádychom do jantárova. Po naliatí vytvára veľkú a penivú svetlohnedú čapicu, ktorá dlho vydrží a na pohári vytvára bohaté krajkové obrazce. Pivo má dobré nasýtenie oxidom uhličitým, ktorý vytvára množstvo bubliniek stúpajúcich na povrch. Spočiatku je cítiť sladkú sladovú a kvasinkovú arómu, potom silnú prítomnosť chmeľu. Postupne prevládne sladová chuť s nádychom ovocia a banánov na kvasinkovom pozadí so suchým zakončením.

0,33l   3,40€

WESTMALLE TRIPEL
Typ piva: Abbey tripel, trappist
Obsah alkoholu: 9,5 %
Stupňovitosť: 19,86°

Ako iné, aj kláštor vo Westmalle vyrábal tmavšie pivá, ktoré spĺňali nepísané pravidlo, že čím je pivo silnejšie, tým je tmavšie. Po skončení 2. svetovej vojny toto pravidlo porušili. Vtedy začala v Belgicku vládnuť móda zlatých ležiakov a niektorí producenti začali experimentovať so svetlým sladom. Veľká sila a ovocná chuť po vrchných kvasinkách v kombinácii s odrodami chmeľu a druhy sladov typických pre plzeňské ležiaky dali vznik úplne novému typu piva. Westmalle Tripel je jeho typickým predstaviteľom s často napodobovanou oranžovo-zlatou farbou, súzvukom sily a pitelnosti i komplexnosti arómy a chutí. Niektorými z jeho znakov sú svieža vôňa žateckého chmeľu, či ovocná príchuť pomarančovej kôry so stopami bylinnej chuti.

0,33l   3,40€

XX BITTER
Typ piva: Belgický Ale
Obsah alkoholu: 6,2 %
Stupňovitosť: 12°

Extra horké pivo pre milovníkov dobre chmelených pív. XX Bitter alebo Extra Extra Bitter je svetlý ale známy najmä pre svoju výraznú horkú chuť. Je vyrábaný zo svetlého plzeňského sladu a chmelený odrodami Brewers Gold a Hallertau. Táto kombinácia mu prináša národné aj medzinárodné uznanie a stáva sa akýmsi trendom pre súčasný „comeback“ horkých ale-ov v Belgicku.

0,33l   3,40€

CORONA EXTRA
Typ piva: Ležiak amerického typu
Obsah alkoholu: 4,6 %
Stupňovitosť: 11,3°

Mexické spodne kvasené svetlé pivo obľúbené najmä pre svoju výnimočnú chuť. Na jej výrobu sa používajú tie najlepšie klásky kukurice, ryža, chmeľ, kvasnice a kyselina askorbová. Pije sa s plátkom limetky alebo citrónu priamo z fľaše.

DESPERADOS

Typ piva: Ochutené, spodne kvasené pivo
Obsah alkoholu: 5,9 %
Stupňovitosť: ---

Jedinečná mexická prémiová pivná špecialita. Má príchuť prírodnej arómy tequily, ale zároveň rešpektuje chuť svetlého ležiaka. Osviežujúce a chuťovo originálne pivo.

HEINEKEN

Typ piva: Ležiak európského typu
Obsah alkoholu: 5 %
Stupňovitosť: 12°

 

V roku 1863 kúpil Gerardus Adrian Heineken pivovar zo 16. storočia v centre Amsterdamu. Z malého rodinného pivovaru sa stal celosvetový fenomén.

STRONGBOW GOLD

Typ piva: Jablčný cider
Obsah alkoholu: 4,5 %
Stupňovitosť: ---

Osviežujúca plná chuť sladkého červeného a jemne kyslého zeleného jablka vám v ústach zanechá príjemnú horkosladkú stopu. Cider je osviežujúcejší ako víno, a zároveň nie je horký ako pivo.

0,33l   4,10€

0,33l   4,10€

0,25l   2,90€

0,33l   2,50€

PIVO NEALKOHOLICKÉ

Budweiser nealko

Zlatý Bažant nealko

Erdinger non-alcoholic

Svetlé pšeničné kvasinkové pivo

0,33l      1,90€

0,33l      1,90€

0,5l        2,30€

 
VÍNO FĽAŠKOVÉ | Slovenské víno 

PAVELKA

Biele vína, suché 

VELTLÍNSKE ZELENÉ, neskorý zber

Víno pripomínajúce ovocnú vôňu, zelenkavo-zlatistej farby, s mierne mandľovou chuťou. Predurčené k väčšine druhov mäsa, niektorých rýb a predovšetkým k labužníckym omáčkam.

RIZLING VLAŠSKÝ, neskorý zber

Patrí medzi tradičné odrody pezinského terroir. Kyseliny a jemná vôňa ho zaraďujú medzi typicky neutrálne vína s ovocným buketom, vhodné ku každej príležitosti.

PINOT BLANC, výber z hrozna

Víno príjemnej zlato-žltej farby, s vôňou byliniek a rozkvitnutej lúky, zamatovej chuti, vhodné do zmesí harmonicky zladených vín. Svojím buketom a chuťou sa radí ku kvalitným vínam.

CHARDONAY, výber z hrozna

Úžasné, svieže a jemné aromatické víno, s výraznými ovocnými tónmi po južnom ovocí. Je harmonickejšie so zamatovo-ovocným buketom, s vyváženou kvalitou jednotlivých ročníkov.

Biele vína, polosuché so zbytkovým cukrom

PÁLAVA, výber z hrozna

Je to kríženec Tramínu červeného a Mülleru Thurgau. Farba bobulí je ružovkastá až mäsovočervená. Vo výberových ročníkoch sa hodí na výrobu bobuľových a hrozienkových výberov vín. Má muškátovo-korenistý buket, plnosťou sa vyrovná Rizlingu rýnskému.

TRAMÍN ČERVENÝ, výber z hrozna

Veľmi vážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Má príjemnú sviežu žlto-zelenkastú farbu. Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú doplňajú rozkvitnuté biele ruže. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto vína.

Ružové víno, suché

ROSÉ CUVÉE, neskorý zber

Toto cuveé je z odrôd Cabernet Sauvignon a Frankovka modrá, dopestovaných na južných svahoch Malých Karpát. Víno vás očarí svojou sviežosťou a ľahkosťou. Buket a chuť je príjemná ovocná po čiernych ríbezliach a jahodách.

Červené vína, suché

CABERNET SAUVIGNON, výber z hrozna 

Pestuje sa po celom svete, má typickú chuť po čiernych ríbezliach a postupným vyzrievaním v ňom rozoznávame výraznejšiu chuť zmesi bobuľového ovocia. Najlepšie zrie v dubových barikových sudoch.

ALIBERNET, výber z hrozna 

Má nádherný kabernetový buket, je tmavšie ako ostatné vína a vyniká harmonickou, lahodnou chuťou. Vyzrievanie v drevených sudoch ho predurčuje na veľké vína v dobrých ročníkoch.

MRVA & STANKO

Biele víno, suché

SAUVIGNON

Víno žlto-zelenej farby zlatistého odtieňa, s bohatou vôňou ovocno-rastlinných tónov, najmä zrelých egrešov, zelenej broskyne, žihľavy a lúčneho medu. Víno s výrazným chuťovým vnemom s dominujúcou chuťou egrešov, žihľavového extraktu a dužiny grapefruitu, s vábivými kyselinami a vyrovnanou, jemne korenistou dochuťou.

Ružové víno, polosuché 

CABERNET SAUVIGNON ROSÉ

Víno iskrivo ružovej farby, výrazne ovocnej príťažlivej vône sladkého ovocia, najmä lesných jahôd a malín. Chuť vína je šťavnato ovocná s ríbezľovo-žihľavovým lemom, harmonickou štruktúrou kyselín, celkovou eleganciou a dlhým sladkým záverom.

Červené víno, suché

 

FRANKOVKA MODRÁ

Víno tmavočervenej farby bordového odtieňa, s decentnou odrodovou ovocnou vôňou, hlavne čerešní a sliviek s interesantným korenisto-škoricovým vnemom. Chuť vína je šťavnato ovocná s dominanciou kôstkového ovocia a škorice, podporená súhrou jemných kyselín a tanínov s korenisto-zamatovou dochuťou.

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    19,00€

0,75l    24,00€

0,75l    24,00€

0,75l    24,00€

VÍNO ROZLIEVANÉ

RIZLING VLAŠSKÝ

biele víno, Matyšák - Slovenské víno

FRANKOVKA MODRÁ

červené víno, Matyšák - Slovenské víno

SVÄTOVAVRINECKÉ

ružové víno, Matyšák - Slovenské víno

SOAVE

biele víno, Pasqua - Talianske víno

MONTEPULCIANO

červené  víno, Pasqua - Talianske víno

PINOT GRIGIO ROSÉ

ružové víno, Pasqua - Talianske víno

0,10l      1,50€

1,00l    13,00€

0,10l      1,50€

1,00l    13,00€

0,10l      2,10€

1,00l    15,00€

0,10l      2,30€

1,00l    16,00€

0,10l      2,30€

1,00l    16,00€

0,10l      2,30€

1,00l    16,00€

ŠUMIVÉ VÍNA

Champagne Moët & Chandon Imperial Brut

Prosecco Villa Sandi Millesimato
Hubert De Luxe

Hubert Club Brut

Hubert Club Polosladké

Hubert Club Polosladké

0,75l    59,00€

0,75l    23,00€

0,75l    15,00€

0,75l    15,00€

0,75l    15,00€

0,20l      4,50€

VERMOUTH

Martini Bianco

Martini Rosso

Martini Extra Dry

Campari

0,10l      2,50€

0,10l      2,50€

0,10l      2,50€

0,08l      3,00€

 
LIEHOVINY

JACK DANIELS'S

Jack Daniel’s (USA)
Jack Daniel’s Honey
Jack Daniel’s Fire
Jack Daniel’s Winter
Jack Daniel’s Gentleman Jack

Jsck Daniel's Straight Rye

Jack Daniel’s White Rabbit

Jack Daniel’s Single Barrel

Jack Daniel’s Gold No. 27

Jack Daniel’s Sinatra

WHISKY & WHISKEY & BOURBON

Jim Beam White (USA)

Bulleit Bourbon (USA)

BLENDED

Ballantine’s (Scotch)
Jameson (Irish)
Tullamore Dew (Irish)
Johnnie Walker Red (Scotch)

Johnnie Walker Black 12YO (Scotch)

Chivas Regal 12YO (Scotch)

Jameson Gold Reserve (Irish)

Nika From The Barrel (Japan)

SINGLE MALT

Singleton Duff 12YO (Scotch)
Glen Fiddich Special Reserve 12YO (Scotch)

Glen Fiddich Solera Reserve 15YO (Scotch)

Glen Fiddich Ancient Reserve 18YO (Scotch)

Laphroaig 10YO (Scotch)
Lagavulin 16YO (Scotch)

COGNAC & BRANDY

Henessy VS
Henessy Fine de Cognac

Karpatské Brandy Špecial

Metaxa 5*
Metaxa 12*

VODKA

Smirnoff Red
Finlandia Vodka
Finlandia Cranberry, Lime

Czechoslovakia

Russian Standard Platinum

ULTRA PREMIUM VODKA

Grey Goose

Belvedere

Beluga

RUM

Tuzemský Um
Captain Morgan Spiced Gold

Captain Morgan Black

Bacardi Carta Blanca
Pyrat XO Reserve

Diplomatico 12YO
Zacapa 23 años

TEQUILA

Jose Cuervo Especial Classico

Jose Cuervo Especial Reposado

El Jimador Blanco
El Jimador Reposado

Herradura Blanco

Herradura Reposado

GIN

Bombay Sapphire London Dry

Beefeater Gin

DESTILÁTY

Borovička Spišská
Slivovica Bošácka
Spiš Original: Čerešňa, Marhuľa, Hruška

Vilmos
Absinth

LIKÉRY

Becherovka

Demänovka

Jägermeister

Unicum
Fernet Stock / Citrus

Kahlúa

Bailey’s
Malibu
Vaječný likér

4cl         3,30€

4cl         3,30€

4cl         4,30€

8cl         4,30€

4cl         4,30€

4cl         4,90€ 

4cl         5,60€

4cl         5,60€

4cl         8,60€

4cl       15,00€

4cl         2,80€

4cl         3,30€

4cl         3,10€

4cl         3,30€

4cl         3,30€

4cl         3,10€

4cl         4,30€

4cl         4,30€

4cl         5,90

4cl         5,90

4cl         4,00€

4cl         4,30€

4cl         5,00€

4cl         5,60€

4cl         5,80€

4cl         9,00€

4cl         4,30€

4cl         5,30€

4cl         4,00€

4cl         2,50€

4cl         4,00€

4cl         2,60€

4cl         2,60€

4cl         2,60€

4cl         2,60€

4cl         3,60€

4cl         5,30€

4cl         5,30€

4cl         5,30€

4cl         1,70€

4cl         2,70€

4cl         3,00€

4cl         2,80€

4cl         5,30€

4cl         6,20€

4cl         6,70€

4cl         3,00€

4cl         3,00€

4cl         3,80€

4cl         3,80€

4cl         4,20€

4cl         4,20€

4cl         3,00€

4cl         3,00€

4cl         2,10€

4cl         2,90€

4cl         2,10€

4cl         3,00€

4cl         3,80€

4cl         2,10€

4cl         2,10€

4cl         2,70€

4cl         2,70€

4cl         2,10€

4cl         3,60€

4cl         3,10€

4cl         2,80€

4cl         1,50€

 
SEZÓNNE NÁPOJE

Horúce alkoholické nápoje

Jack Daniel‘s Winter

jablkový whiskey punč

Hot Aperol

biele víno, Aperol, jablkový džús, mango sirup, pomaranč 

Ovocný punč
rum, červené víno, ovocie, klinčeky, škorica, pomarančový džús

Štrúdla
Captain Morgan, jablkový džús, škorica

Bombardino

Jack Daniel‘s, vaječný likér, mlieko, šľahačka

Varené víno
biele, červené

Džbán vareného vína

biele, červené

Alkoholické

17‘s Bar Spritz

receptúra 17‘s Baru

Aperol Spritz

prosecco, Aperol, sóda, pomaranč

Avanti Spritz
prosecco, Demänovka, sóda, pomaranč

Mimosa
prosecco, pomarančový džús, pomaranč

Mojito

rum, sóda, mäta, trstinový cukor, limetka

Moscow Mule
vodka, limetková šťava, zázvorové pivo

Vodkatini
vodka, Martini, olivy

Tom Collins 1874
gin, citrónová šťava, simple sirup, uhorka

B52
Kahlúa, Bailey’s, Absinth

Piña Colada
rum, coco monin, ananásový džús, smotana

Kejwej Collins
vodka, sprite, simple sirup, citrónová šťava, kiwi

Long Island Tea
vodka, tequila, gin, rum, coca-cola

Jack Julep
Jack Daniel’s, simple sirup, mäta

Jack Honey Limeade
Jack Daniel’s Honey, citrónová šťava, zázvorový tonik, mäta

Jack Fire

Jack Daniel’s Fire, triple sec, ananásový džús, limetková šťava

Nealkoholické

Crodino

San Pellegrino Chinotto
Mojito Virgin

sprite, mäta, trstinový cukor, limetka
Kejwej Collins Virgin

sprite, simple sirup, citrónová šťava, kiwi

Virgin Colada

coco monin, ananásový džús, smotana

0,08l      4,20€

0,25l      4,60€

0,20l      3,60€

0,20l      3,60€

0,20l      6,00€

0,20l      3,10€

1,00l    13,00€

0,25l      4,70€

0,25l      4,70€

0,25l      5,10€

0,20l      4,70€

0,25l      6,10€

0,20l      5,10€

0,15l      6,10€

0,20l      6,10€

0,06l      6,10€

0,30l      6,10€

0,25l      6,10€

0,30l      8,10€

0,25l      8,10€

0,25l      7,10€

0,25l      7,10€

0,10l      2,60€

0,20l      2,60€

0,25l      3,60€

0,25l      3,60€

0,25l      3,60€

 
DOMÁCE LIMONÁDY & ČAJE

Domáce limonády

Citrónovo–limetková

citrón, limetka, citrónová tráva, limetkový sirup, trstinový sirup

Zázvorová

zázvor, citrónová tráva, mäta, zázvorový sirup, trstinový sirup

Bazová

bazový sirup, citrónová tráva, mäta, trstinový sirup

Uhorkovo–bazalková
uhorka, bazalka, citrónová tráva, trstinový sirup

 

17‘s Bar limonáda

citrón, limetka, citrónová tráva, zázvor, mäta, trstinový sirup

Domáce čaje

Aloe vera a černica

Brusnica a škorica

Čučoriedka a kardamón

0,5l        3,00€

1,0l        6,00€

0,5l        3,00€

1,0l        6,00€

0,5l        3,00€

1,0l        6,00€

0,5l        3,00€

1,0l        6,00€

0,5l        3,00€

1,0l        6,00€

0,5l        4,00€

1,0l        8,00€

0,5l        4,00€

1,0l        8,00€

0,5l        4,00€

1,0l        8,00€

 
FĽAŠKOVÉ NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Coca-Cola / Light / Zero

Kofola
Fanta
Sprite

Tonic Kinley
Cappy džús

Vinea biela, červená
Bonaqua
Soda

Römerquelle
Red Bull Energy Drink

0,33l      1,90€

0,33l      1,90€

0,33l      1,90€

0,33l      1,90€

0,25l      1,90€

0,20l      1,90€

0,25l      1,90€

0,25l      1,90€

0,10l      0,60€

1,00l      3,60€

0,75l      3,60€

0,25l      3,00€

 
KÁVA & ČAJ

Káva

Espresso

Espresso doppio

Zalievaná káva

Bezkofeínová káva

Viedenská káva
káva, šľahačka
Alžírska káva
káva, vaječný likér, šľahačka
Írska káva
káva, írska whiskey, šľahačka
Capuccino
Caffe latte
Ľadová káva

káva, zmrzlina, šľahačka

Čokoláda  

Horúca čokoláda

tmavá alebo biela, šľahačka

Čokoláda s rumom

horúca tmavá čokoláda, rum, šľahačka

Čaj

Čaj
Čaj z čerstvej mäty

Čaj z čerstvého zázvoru

Pražený ovocný čaj

prírodný produkt, neobsahuje cukor, umelé farbivá a arómy

Horúce jablko
Med
Med „Bobok de Dezer”

prírodný produkt zo Slovenskej včelej farmy

1,90€

3,00€

1,90€

1,90€

2,30€

2,70€

3,00€

2,30€

2,30€

3,00€

2,70€

3,30€

1,90€

2,30€

2,30€

2,70€

2,70€

0,60€

1,00€